Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 wyróżnione
24 czerwca 2026
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w piątek 26.06.2026 r.
24 czerwca 2026
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się w piątek 26.06.2026 r.
22 czerwca 2026
W miesiącu czerwcu 2026 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny poświęcony bezpieczeństwu dzieci podczas wakacji. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I – III. Zadanie polegało na wykonaniu ilustracji przedstawiającej zasady bezpiecznego korzystania z letnich atrakcji. Prace dzieci były ciekawe, zaskakujące pomysłowością autorów oraz wykorzystaniem różnych technik plastycznych. W końcowej klasyfikacji przyznano następujące miejsca konkursowe:
19 czerwca 2026
Z radością ogłaszamy wyniki wiosennej edycji naszego szkolnego konkursu fotograficznego! Tym razem zadanie wymagało od uczestników nie lada sprytu – musieli porzucić tradycyjne kadry, kucnąć (a czasem nawet położyć się na trawie!) i uchwycić budzącą się do życia przyrodę oraz jej niesamowite kolory z poziomu gruntu.
Jury miało niezwykle trudne zadanie. Wybór spośród tak wielu kreatywnych, barwnych i pełnych detali prac był prawdziwym wyzwaniem. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców:
I miejsce: Bartłomiej Jabłoński (kl. 8a)
II miejsce: Marcel Nowacki (kl. 5b)
III miejsce: Maciej Kalemba (kl. 8b)
Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie! Wasze zdjęcia udowodniły, że wystarczy zmienić perspektywę, by odkryć zupełnie nowy, zachwycający świat pełen wiosennych kolorów.
Zapraszamy do oglądania galerii!
18 czerwca 2026
W dniach 1-3 czerwca w naszej szkole odbył się kiermasz pod hasłem ,,Dzieci- Dzieciom”. Była to doskonała okazja do zakupu ciekawych książek i gier, a jednocześnie wsparcia szczytnego celu. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać kwotę 1200 zł. Zebrane środki zostaną przekazane na działania prowadzone przez Polską Akcję Humanitarną- program Pajacyk oraz edukację dzieci w Afryce.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w organizację kiermaszu oraz tym, którzy wsparli akcję swoim udziałem. Razem pokazaliśmy, że nawet niewielkie gesty mogą mieć wielką moc pomagania.
17 czerwca 2026
17 czerwca 2026
Dziewczęta z ''Szóstki" po zaciętej walce wywalczyły V miejsce w Finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt. Awans do finału zapewniły sobie wcześniej, zajmując II miejsce w zawodach w strefie legnickiej. Gratulujemy zawodniczkom osiągniętego sukcesu i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć!
Strona: 1/60