Mini Piłka Siatkowa "Czwórki" Dziewcząt i Chłopców

Uczniowie naszej szkoły 27 i 28 lutego uczestniczyli w Międzyszkolnych Igrzyskach Dziewcząt i Chłopców w piłce siatkowej - "Czwórki". Na podium stanęła drużyna dziewcząt zajmując I miejsce w składzie: Białokur Milena, Duszak Milena, Jędrzejczyk Zofia, Łukawska Maria, Łukawska Zofia, Maniszewska Lena, Redko Yevanhelina, Rębisz Julia, Strzelczyk Alicja, Szymczak Berenika.
Drużynę chłopców tworzyli: Dzwonkowski Filip, Galiński Patryk, Hrytsaiuk Volodymyr, Jabłoński Bartłomiej, Kalemba Igor, Kołodenny Kamil, Kubicki Konrad, Kujda Kacper, Marcinkowski Wiktor, Ossowski Maciej.
Brawa dla wszystkich reprezentujących naszą szkołę.

Autor: A. Rachwalska