Literujemy w języku angielskim

W środę 18.05 odbył się szkolny konkurs Spelling Master - literujemy w języku angielskim, który sprawdzał znajomość alfabetu. Wzięli w nim udział uczniowie z klas III-V. Konkurs składał się z trzech etapów. W I uczniowie napisali dyktando. II etap polegał na przeliterowaniu zapisanych wyrazów. W ostatnim etapie zadaniem uczniów było przeliterowanie usłyszanych słów. Punktowane były poprawność i płynność literowania.
Mistrzem literowania została Edyta Gomułka z klasy 5b,
II miejsce zajął Adrian Kostuś z klasy 5a, a III miejsce - Oskar Ostapowicz z klasy 5a.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział w szkolnych potyczkach literowania.

Autor: K. Pisarska