Zbiórka przyborów szkolnych

Podobnie jak w roku ubiegłym, w naszej szkole odbywa się zbiórka przyborów szkolnych, która potrwa do 24 września 2021r. Każdy może dorzucić coś od siebie.
Co zbieramy? Przybory szkolne: długopisy, kredki świecowe, pastele, kredki ołówkowe, farby plakatowe, akwarele, ołówki, piórniki, gumki do ścierania, bloki techniczne, rysunkowe, bloki kolorowe, zeszyty, flamastry, kleje, pędzelki, plastelinę, linijki, ekierki, cyrkle, kątomierze, nożyczki, plecaki, worki na obuwie.
Dla kogo? Dla dzieci z rodzin uboższych. Takich, które często mogą tylko pomarzyć o nowych przyborach szkolnych. Pamiętajmy, że takie rodziny są wśród nas!!

Autor: s. B. Flisikowska