„Mini Piłka Siatkowa”

19.03.2024 odbyły się zawody w ramach Igrzysk Dzieci w podstrefie legnickiej w „Mini Piłce Siatkowej”. Rozgrywki odbywały się systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Nasze zawodniczki wykazały się determinacją i zdobyły II miejsce, a tym samym  wywalczyły awans do strefy legnickiej. Dziewczęta w składzie: Białokur Milena, Duszak Milena, Jędrzejczyk Zofia, Łukawska Maria, Maniszewska Lena, Redko Yevanhelina, Rębisz Julia, Strzelczyk Alicja, Szymczak Berenika zagrają kolejny mecz już 26 marca. Niestety kontuzja wykluczyła naszą koleżankę - Kapitan Zofię Łukawską, która dzielnie nas wspiera podczas rozgrywek. Ambicja, wiara w końcowy sukces i walka o każdą piłkę to atuty, dzięki którym udaje nam się iść do przodu.
Brawa dla zawodniczek.

Autor: A. Rachwalska