Konkurs na maskę karnawałową

Klasy 7a i 8a wraz z wychowawcami Szkoły Podstawowej Nr 6 w Legnicy serdecznie zapraszają uczniów klas I – III
i IV- VIII do wzięcia udziału w konkursie na maskę karnawałową.
Technika wykonania prac jest dowolna (np. rysunek, kolaż, techniki mieszane).
Format maski: przestrzenna. Prace należy wykonać indywidualnie.
Jury konkursowe będzie brało pod uwagę: kreatywność, różnorodność użytych materiałów, oryginalność, estetykę, stopień trudności oraz samodzielność wykonania zadania.
Nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace w dwóch kategoriach: kl. I-III i IV-VIII.
Wykonaną pracę proszę podpisać imieniem, nazwiskiem, klasą, zabezpieczyć przed uszkodzeniem i dostarczyć do sali 16 lub 22. Termin oddawania prac: 12.01.2024 r.

Autor: K. Pisarska i I. Bukowska