Wizyta Świętego Mikołaja

Zgodnie z tradycją, w progi naszej szkoły 6 grudnia, zawitał długo oczekiwany gość, Święty Mikołaja, który dotarł do nas już z samego rana. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem uczniowie z klas I – III śpiewali piosenki lub recytowali wiersze. Na twarzach widać było zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci słodkimi upominkami. Nie zapomniał również o starszych uczniach naszej szkoły. Także i dla nich znalazły się słodkości w worku Świętego Mikołaja. Zdaniem Świętego wszyscy byli grzeczni.

Autor: A. Rachwalska