Światowy Dzień Życzliwości

W listopadzie obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji klasa 4b wraz z wychowawczynią przygotowała napisy z pozytywnymi hasłami i rozmieściła na terenie szkoły. 22 listopada uczniowie naszej szkoły mieli przypiętą do ubrania, zrobioną przez siebie, kolorową uśmiechniętą "BUŹKĘ". W każdej klasie wybrano najżyczliwszą osobę, która zostanie nagrodzona pamiątkowym dyplomem.
Warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i tylko wystarczy okazać komuś bezinteresowną życzliwość.

Autor: J. Król