105. Rocznica Odzyskania Niepodległości

W piątek 10 listopada 2023 r., uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelu z okazji 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Apel rozpoczął się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie ze starszych klas przybliżyli zebranym okoliczności, w jakich przyszło naszym przodkom walczyć o wolną, niepodległą Ojczyznę. Opowieść ich przeplatana była pieśniami patriotycznymi, w śpiew których chętnie włączali się nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Po wysłuchaniu apelu, wszyscy oklaskami podziękowali wykonawcom i rozeszli się do klas wraz ze swoimi nauczycielami.

Autor: R. Śliwa