Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

7 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej ,,Strofy o Ojczyźnie”, którego głównym celem było uczczenie 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz kształtowanie postaw patriotycznych , a także zainteresowanie uczniów poezją i rozwijanie zdolności recytatorskich. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas 4-8. Po wysłuchaniu recytacji wszystkich uczestników jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce Edyta Gomułka - kl. 6b
II miejsce Maja Serwan - kl. 4a i Bartosz Surma - kl. 4b
III miejsce Grzegorz Pietrusiewicz - kl. 5b

I miejsce Magda Dąbrowska - kl. 7a
II miejsce Grzegorz Komendecki - kl. 7a i Antoni Komendecki - kl. 8a
III miejsce- Hanna Enzinger - kl. 7a
Wyróżnienie- Amelia Czapska – kl. 7b
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!

Autor: A. Wegner