Akcja „Kasztanobranie”

W dniach 23-27 października w szkole odbyła się akcja „Kasztanobrania”, w której wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Akcja była niezwykle przyjemna a jednocześnie mająca słuszny cel. Zebrane przez dzieci kasztany służą do wyrobu specyfików farmaceutycznych, głównie maści, ale również leków oraz produktów kosmetycznych. W ciągu 5 dniu udało się uzbierać 750 kg brązowych darów natury. Jesienna akcja przyniosła wiele korzyści, pozwoliła na aktywność dzieci na świeżym powietrzu, a korzyści finansowe przekazane zostały na potrzeby placówki.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za udział w tym przedsięwzięciu.

Autor: A. Żółkiewska