Akcja - Szkoły Pełne Talentów

Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.
Jak działają „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” ?
Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu za co najmniej 50 zł = 1 TALENCIAK (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo), odebrać w kasie TALENCIAKI i w formie papierowej przekazać szkole (do specjalnych kartoników) lub zeskanować kod QR i przekazać punkty na konto szkoły.
Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę (szczegółowe informacje można uzyskać na stronie akcji).
Akcja trwa od 01.09.2023 do 05.11.2023r.

Autor: Sekretariat