Uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnanie uczniów klas ósmych

23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. O godzinie 9.00 uczniowie klas 1-7 uczestniczyli w apelu, odebrali świadectwa i świętowali początek wakacji.
Następnie pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Absolwenci przekazali Sztandar Szkoły swoim młodszym kolegom z kl. 7 i ślubowali wierność tradycjom szkoły. Później uczestnicy akademii wysłuchali przemówienia pani Dyrektor Iwony Sierszyńskiej. Ważną cześć uroczystości stanowiło wręczenie nagród uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców.
Po części oficjalnej ósmoklasiści zaprezentowali program artystyczny, który dostarczył wszystkim zgromadzonym wielu wzruszeń.

Autor: J. Król