BAL ÓSMOKLASISTÓW

16 czerwca 2023 r. w Klubie Nauczyciela odbył się Bal Ósmoklasistów Szkoły Podstawowej Nr 6 w Legnicy. Uczniowie, wraz z dyrekcją szkoły, wychowawczyniami i rodzicami, bawili się na swoim pierwszym balu i świętowali zakończenie ważnego etapu w życiu, gdyż już za kilka dni będą absolwentami szkoły podstawowej. Po części oficjalnej - przemówieniach przedstawiciela uczniów i pani Dyrektor Iwony Sierszyńskiej, która uroczyście otworzyła bal, oraz tradycyjnym polonezie zatańczonym przez ósmoklasistów, przyszła pora na smaczny poczęstunek i wspaniałą zabawę przy rytmach muzyki prezentowanej przez DJ-a. Dla zmęczonych tańcem była przygotowana dodatkowa atrakcja w postaci fotobudki, gdzie uczniowie mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia ze swoimi przyjaciółmi.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie dostarczyło uczestnikom niezapominanych wrażeń.

Autor: A. Wegner