Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

W środę 7 czerwca odbył się w sali 22 Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.  Konkurs został zorganizowany przez p. Kamilę Horoszkiewicz i p. Karolinę Pisarską dla uczniów z oddziałów 5-8. Uczniowie mieli okazję sprawdzić poziom swojej wiedzy na temat Rodziny Królewskiej, historii, geografii oraz szeroko pojętej kultury tego anglojęzycznego kraju.  Do konkursu przystąpiło 21 uczniów. Pierwsze miejsce zajął Oskar Ostapowicz z 5a, drugie miejsce Edyta Gomułka z 5b, a trzecie Wiktoria Myka z 8c. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik dostał dodatkowo słodki poczęstunek.
Gratulacje dla laureatów!

Autor: K. Horoszkiewicz