„Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek”

W obecnym roku szkolnym uczniowie z klas 5-6 uczestniczą w zajęciach warsztatowych w ramach projektu Zdrowe środowisko – zdrowy człowiek” realizowanego w ramach programu Integracja to dobra relacja“. Uczniowie pracując w grupach poznają zagadnienia dotyczące środowiska przyrodniczego, zdrowia i higieny. Zajęcia terenowe, warsztaty, obserwacje mikroskopowe, gry terenowe, ćwiczenia laboratoryjne odbywają się w przyjaznej atmosferze, służą integracji i zachęcają uczniów do samodzielnego rozwijania pasji oraz zainteresowań.

Autor: H. Mamajew