W miesiącu czerwcu 2026 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny poświęcony bezpieczeństwu dzieci podczas wakacji. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I – III. Zadanie polegało na wykonaniu ilustracji przedstawiającej zasady bezpiecznego korzystania z letnich atrakcji. Prace dzieci były ciekawe, zaskakujące pomysłowością autorów oraz wykorzystaniem różnych technik plastycznych. W końcowej klasyfikacji przyznano następujące miejsca konkursowe:
Klasy I
Im. Lara Dec – kl. I a
II m. Maja Bzowa – kl. I b
III m. Urszula Horoszkiewicz – kl. I b
Wyróżnienia:
Agata Skorupska – kl. I b
Zuzanna Serafin – kl. I b
Zuzanna Mieszczakowska – kl. I b
Klasy II oraz III
I m. Karol Ciszak – kl. II b
II m. Weronika Anryskowska – kl. III b
III m. Weronika Malewicz – kl. III b
Wyróżnienie:
Gabriela Baran – kl. II a