Z radością ogłaszamy wyniki wiosennej edycji naszego szkolnego konkursu fotograficznego! Tym razem zadanie wymagało od uczestników nie lada sprytu – musieli porzucić tradycyjne kadry, kucnąć (a czasem nawet położyć się na trawie!) i uchwycić budzącą się do życia przyrodę oraz jej niesamowite kolory z poziomu gruntu.
Jury miało niezwykle trudne zadanie. Wybór spośród tak wielu kreatywnych, barwnych i pełnych detali prac był prawdziwym wyzwaniem. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców:
-
I miejsce: Bartłomiej Jabłoński (kl. 8a)
-
II miejsce: Marcel Nowacki (kl. 5b)
-
III miejsce: Maciej Kalemba (kl. 8b)
Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie! Wasze zdjęcia udowodniły, że wystarczy zmienić perspektywę, by odkryć zupełnie nowy, zachwycający świat pełen wiosennych kolorów.
Zapraszamy do oglądania galerii!