Informacje różne

Terminy zbiórek nakrętek plastikowych w szkole w roku szkolnym 2023/2024

W tym roku zrezygnowaliśmy ze zbierania nakrętek wzorem lat poprzednich, ponieważ firma, które je odbierała odmówiła współpracy. Wielu z Państwa jednak sygnalizowało, że gromadziło nakrętki przez wakacje. Nawiązaliśmy więc kontakt ze Stowarzyszeniem „Psiakot” w Legnicy, którego wolontariusze chętnie nakrętki odbiorą i przeznaczą je na wspieranie bezdomnych zwierząt.

Ogłaszamy więc 2 zbiórki:
I zbiórka- ostatni tydzień października,
II zbiórka- pierwszy tydzień marca.

Za nakrętki dzieci otrzymają punkty z zachowania według przelicznika z ubiegłego roku (Punktowy System Oceny Zachowania). Worek z nakrętkami ma być podpisany. Proszę podać ilość w sztukach lub w kilogramach. Worki przynosimy do swoich klas.

Szkolny Wolontariat: Opiekunowie: s. M. Jagielska, J. Ilnicka