Osiągnięcia pływackie uczniów

Nasi uczniowie w czwartek 8 lutego wzięli udział we współzawodnictwie Miasta Legnicy w pływaniu dziewcząt i chłopców. Na basenie "Delfinek" odbyły się indywidualne i drużynowe zawody pływackie. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy i zawodniczki, którzy świetnie się spisali.
Drużyna chłopców w składzie: Chrenowski Mateusz, Hrytsaiuk Volodymyr, Krysanow Mikołaj, Marcinkowski Wiktor, Mrugała Jakub, Przeszlakiewicz Tomasz zdobyła
 1 miejsce, natomiast dziewczęta w składzie: Alwin Oliwia, Borkowska Julia, Kwaśnik Wiktoria, Mrugała Maja, Węgrzynowska Ewa, Wójcik Zofia uplasowały się na 3 miejscu.
W pływaniu indywidualnym także mieliśmy osiągnięcia:
Węgrzynowska Ewa 25m stylem motylkowym-
Wójcik Zofia